HRBATŮV KOSTELEC

... všechny odstíny moči

Odběr RSS novinek

 Na Automatické univerzitě v Brně vymysleli byznys jako Brno 

  Alexandr Kosodřev, 09.04.2018

Na Automatické univerzitě v Brně vymysleli byznys jako Brno

"Možná ještě větší, spíš jako Praha," žertuje doc. Vrána. Ten stojí za novým projektem.

O co jde?

Vrána říká: "Je to vlastně docela triviální. Vlastně úplná banalita, ale to právě nejvíc prodává. Je to prostě největší vynález od vynálezu USB dloubátka v nose."

"Náš koncept však zachází ještě dál, vlastně už tam teď je," pokračuje Vrána. "Celá republika tam záhy bude. Ta koncepce se jmenuje Pomalu v prdeli býti a v součinnosti s naším principem Automatického rozesírání tvoří molotovův koktejl emocí, které prodávají."

Dobrá, ale co tedy konkrétně tu vaši metodu prodává?

"Věc je triviální," vysvětluje Vrána. "Vlastně je to úplná banalita. Představte si něco jako USB dloubátko v nose, o němž jsem, ostatně, již hovořil. A teď si ho tam strčte až po kabel. No a my vás přitom budeme natáčet a z youtube nám pak poplynou peníze, z nichž polovinu reinvestujeme zase do dalších lidí s dloubátky, a tak dál a tak dál. Je to teď TOP 1 kanál. Chápete?"

Asi ano. To by tedy vysvětlovalo ty zástupy lidí držící se z nějakého neznámého důvodu za prdel?

Už mě to tu taky sere.

CERN. Centrum Vědecké zašívárny na doživotí. Přidejte se k nám a máte jistý flek.
Pračka na peníze se sušičkou RITTIG Lavamat DP s pojistným plněním shora. Vypere až osm míčů na jedno praní. Nyní Ariel 2l "lobbík" jako dárek: jen za dva litry tolik muziky!
Prdel. Píča. Mrdat. Volte PPM, volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.
Pálením našich bioplastů vznikají biotoxiny. Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!
Sedíš doma a vaří se ti prdel? Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.
Baví vás práce s lidmi? Pojďte je spalovat! Krematorium Hrbatův Kostelec hledá nové tváře.