HRBATŮV KOSTELEC

... všechny odstíny moči

Odběr RSS novinek

 Naučíme Evropany jíst vlastní hovna, musíme překonat fuj faktor, říká Vah 

  Standa Skandál, 09.07.2018

Naučíme Evropany jíst vlastní hovna, musíme překonat fuj faktor, říká Vah

Po úspšném zavedení transformace hoven v mouchy a ty pak v muší bílkovinu se musíme prý posunout ještě dále, míní Vah ze společnosti DirectPoop.

Proč by mělo hovno prodělávat tak složitý proces transformace, když si na nich může každý pochutnat! "Proč bychom měli používat mlýny, čistič Triton X100, enzymy kuřatózu, když to můžeme snít tak jak to je, podobně jako to dělají gorily. Hovno je plné enzymů a vitaminů B12", zamýšlí se filosoficky Vah.

Vah se spojil s koučem Petrem Casanovou, který kuchařky o hovně už vydává. "Chceme do toho hovna  šlápnout takříkajíc naplno!", rozesírá svoje obchodní plány Vah. Hovna by se prý měla i konzervovat, lze z nich udělat i docela chutnou pomazánku, třeba na výlety.

Vah i Cassanova spolu založili již dávno Restaurant "Hovno na talíři". Prý mají narváno, převážně z řad určité minority.

Sedíš doma a vaří se ti prdel? Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.
Čtěte www.hrbatuvkostelec.cz! Kdo nečte, jako by neblil.
Čalouník po rekvalifikaci nabízí zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.
Jiří DRAHOŠ 2018 - Vyzrálý jako syreček. Věrný rodině i slasti !
Zbavte se kašle efektivně a ihned: vykašlejte se na to!
Hledáte lokalitu pro firemní team-debuilding? V léčebně dr. Nemocné pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.