HRBATŮV KOSTELEC

... všechny odstíny moči

Odběr RSS novinek

 Naučíme Evropany jíst vlastní hovna, musíme překonat fuj faktor, říká Vah 

  Standa Skandál, 09.07.2018

Naučíme Evropany jíst vlastní hovna, musíme překonat fuj faktor, říká Vah

Po úspšném zavedení transformace hoven v mouchy a ty pak v muší bílkovinu se musíme prý posunout ještě dále, míní Vah ze společnosti DirectPoop.

Proč by mělo hovno prodělávat tak složitý proces transformace, když si na nich může každý pochutnat! "Proč bychom měli používat mlýny, čistič Triton X100, enzymy kuřatózu, když to můžeme snít tak jak to je, podobně jako to dělají gorily. Hovno je plné enzymů a vitaminů B12", zamýšlí se filosoficky Vah.

Vah se spojil s koučem Petrem Casanovou, který kuchařky o hovně už vydává. "Chceme do toho hovna  šlápnout takříkajíc naplno!", rozesírá svoje obchodní plány Vah. Hovna by se prý měla i konzervovat, lze z nich udělat i docela chutnou pomazánku, třeba na výlety.

Vah i Cassanova spolu založili již dávno Restaurant "Hovno na talíři". Prý mají narváno, převážně z řad určité minority.

Vaporex 100mg v prudce hořlavých tabletách. Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.
Potato Club 21 - galerie i sklep v jednom
Pohřební hlídka v akci - iZombie párty v ostravském krematoriu již tuto sobotu! Sexy go-go zombies, upíři, soutěže i další překvapení! Vstup zdarma a pokud tě přivezou v urně, dostaneš náhrobek!
Pravá domácí svíčková i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.
Přijďte se k nám zamyslet. Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení, Nezamyslova 15, Hrbatův Kostelec
Pálením našich bioplastů vznikají biotoxiny. Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!