HRBATŮV KOSTELEC

... všechny odstíny moči

Odběr RSS novinek

 Češi si připomínají Velký pátek 

  Alexandr Kosodřev, 30.03.2018

Češi si připomínají Velký pátek

Češi si na Velký pátek připomínají poslední den odevzdání Daňového přiznání. Kdo to nestihne, bude ukřižován, stojí psáno v kostce ve vysvětlivkách na straně 1-4.

Katolická církev, která má s výběrem daní i ukřižováním tisícileté zkušenosti, nabádá úředníky ke shovívavosti.

"Neposralo se to loni, neposere se to ani letos," vzkázal papež při kázání na Svatoprdelském náměstí. Svatý otec dále objasnil, jak k celé věci přistoupit: "Prostě tam napište nějaký hausnumera a modlete se."

Podle papeže je to celý stejně o hovně, protože kdyby od všech OSVČ stát rovnou vybral paušálně 50 tisíc za rok, mohli by si všichni ušetřit to divadlo. Místo toho si užívat slunečného dne a přemýšlet o Kristu.

foto v záhlaví: Finanční Úřad Prahy 8 přezdívaný Drákulov, předpokládaná brána do Pekla (Peklo se nalézá ve vedlejší budově, krycí název PSSZ).

Podle legendy se na Velký pátek na krátkou dobu otevírá země v místech, kde je ukrytý poklad. Jelikož ale měli ve výše zmíněných institucích dnes zavřeno, zřejmě je tam leda tak hovno.

Obecní blaho 1 kg 2,50 Kč - to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.
Orlík - ideální luxusní klidná dovolená pro úspěšné podnikatele hlavně v LTO.
Čalouník po rekvalifikaci nabízí zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.
Prožijte neopakovatelné zážitky s cestovní kanceláří AH Tour. Nyní Last Minute pobyt v Dachau bez polopenze až 3 děti zdarma!
Berle, dlaha a set 200 tablet. Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.
Zjistete kdy se poserete Co vegetativne ovlivnuje váš hovno? Vyserete se na to ještě dnes! www.nesertest.prd