HRBATŮV KOSTELEC

... všechny odstíny moči

Odběr RSS novinek

 Češi si připomínají Velký pátek 

  Alexandr Kosodřev, 30.03.2018

Češi si připomínají Velký pátek

Češi si na Velký pátek připomínají poslední den odevzdání Daňového přiznání. Kdo to nestihne, bude ukřižován, stojí psáno v kostce ve vysvětlivkách na straně 1-4.

Katolická církev, která má s výběrem daní i ukřižováním tisícileté zkušenosti, nabádá úředníky ke shovívavosti.

"Neposralo se to loni, neposere se to ani letos," vzkázal papež při kázání na Svatoprdelském náměstí. Svatý otec dále objasnil, jak k celé věci přistoupit: "Prostě tam napište nějaký hausnumera a modlete se."

Podle papeže je to celý stejně o hovně, protože kdyby od všech OSVČ stát rovnou vybral paušálně 50 tisíc za rok, mohli by si všichni ušetřit to divadlo. Místo toho si užívat slunečného dne a přemýšlet o Kristu.

foto v záhlaví: Finanční Úřad Prahy 8 přezdívaný Drákulov, předpokládaná brána do Pekla (Peklo se nalézá ve vedlejší budově, krycí název PSSZ).

Podle legendy se na Velký pátek na krátkou dobu otevírá země v místech, kde je ukrytý poklad. Jelikož ale měli ve výše zmíněných institucích dnes zavřeno, zřejmě je tam leda tak hovno.

Vy to ještě nevíte? U nás na Šlevomatu mají šlevy! A jaké to šlevy jšou? Tak tšeba cena masa. Maso. Maso, červeňoučké mašíčko: Nyní v akci ždechlé vodňanšké kuže zdarma a ještě vám k tomu přibalíme nohu koníka.
Zažijte to nejlepší lyžování v Holandsku! Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.
Jiří DRAHOŠ 2018 - Vyzrálý jako syreček. Věrný rodině i slasti !
Konec světa 2.0 přichází. Tentokrát žádné demo! Staň se členem Církve snědků Jehounových a zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!
Čtěte www.hrbatuvkostelec.cz! Kdo nečte, jako by neblil.
Sleva týdne: zadělávané kachní záprdky, 6ks jen za 45,80 Kč! XINDL je levnější