HRBATŮV KOSTELEC

... pro celičký hnědý den

Odběr RSS novinek

 Zrušte ty církve už konečně! 

  Alexandr Kosodřev, 07.07.2018

Zrušte ty církve už konečně!

Církev snědků Jehounových jako první sama zažádala o své zrušení. "Žijeme v 21. století. Církve v minulosti napáchaly spousty škod. Přitom každý dneska ví, že pánbíčkářské rituály jsou jedna velká píčovina," prohlásil papež církve snědků Jehounových. Funkce se rozhodl vzdát v pondělí.

"Si představte, že jste nepoznamenaní jakoukoli katolickou historií. A teď vám někdo začne tvrdit, že Ježíš, který možná ani nikdy nebyl, vyšel z panny. Není pošahanej? A k tomu to prý je i není bůh, který se navíc ještě obětoval za všechny lidi - větší píčovinu jste neslyšeli už dlouho. A my to tady bereme jako tradici jenom proto, že to považovaly za pravdu i naše babičky, ačkoli vůbec už o tom neuvažujeme. Popravdě v tom maj bordel i ti pánbíčkáři a čím víc se ho snažej maskovat, tím větší kokotiny vymejšlej."

"Hlavně všichni moc dobře věděj, co si bůh myslí a přeje, a to přesto, že ho nikdy neviděli. Snad jsou někteří přesvědčeni, že s bohem komunikovali, ale podobně jsou na tom jiní psychiatričtí pacienti."

"Důležitým předpokladem, díky němuž mohou církve fungovat, je tenhle zákon: ať vymyslíš jakoukoli hovadinu, vždycky najdeš někoho, kdo jí uvěří. A čím víc lidí jí uvěří, tím spíš se přidaj další. Vlastně čím větší hovadina, tím líp. Hlavně lidi musíš přesvědčit, že oni jsou něco víc, jestliže tomu věřej. A taky jim naslibovat nějaký ty věci po smrti, na který nemaj prachy teď, a tak. Nebo vyjdeš z toho, čeho se nejvíc bojej a dobře jim to prodáš, to se týká zejména tý smrti."

"Mamon a moc je to, oč tu v pravdě běží. Ani vážnost majestátu ovšem nedokáže skrýt hajzla."

"Svině. Čuráci. Zmrdi." uzavřel papež.

(Ten pán na obrázku pouze vypadá jako kardinál Duka, ale jde o jeho dvojče, současného papeže Církve snědků Jehounových, který dobrovolně odstoupil. Hodlá se věnovat již jen důkazům placaté Země.)

Bůh vám žehnej!

Pravá domácí svíčková i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.
Hledáte lokalitu pro firemní team-debuilding? V léčebně dr. Nemocné pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.
Pálením našich bioplastů vznikají biotoxiny. Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!
Exit Tours: Váš spolehlivý partner na poslední cestě života. Objednávejte v řetězcích XINDL.
Jiří DRAHOŠ 2018 - Vyzrálý jako syreček. Věrný rodině i slasti !
Prodlužte si cestu do hrobu. Chraňte si své zdraví!