HRBATŮV KOSTELEC

... pro celičký hnědý den

Odběr RSS novinek

 Alice a Bob. Komix, kterému se nesmějete #2 

  Alexandr Kosodřev, 16.02.2016

V minulém díle se Alice a Bob setkali v lese. Nakonec se ukázalo, že šlo o les kouzelný, který je poté, co se v něm vysrali, transformoval do páté dimenze.

V dnešním díle se nám jeví Alice s Bobem jako bod. Ten je navíc z našeho pohledu roztroušen na několika místech zároveň a občas ani není. Věci tudíž mohou postrádat nejen logiku, ale také humor (v páté dimenzi je tento díl komixu velice vtipný!)

Dle Alžběty Šorfové, odbornice na páté a vyšší dimenze, je právě pátá dimenze kýženým stavem, jehož chceme všichni dosáhnout. Narozdíl od 3D si v 5D užijeme velikou legraci. Postupná transformace probíhá již od 12. 12. 2012, kdy přetekl Mayský kalendář.


Alice a Bob v páté dimenzi
foto 1: Alice a Bob v páté dimenzi

Plastická chirurgie Hrbatův Kostelec nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová
Svěcená voda balená, pasterizovaná, homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.
Traumaplán do každé rodiny! Svezte se rychle a snadno na neštěstí druhých! Již od 49 999,-
Pračka na peníze se sušičkou RITTIG Lavamat DP s pojistným plněním shora. Vypere až osm míčů na jedno praní. Nyní Ariel 2l "lobbík" jako dárek: jen za dva litry tolik muziky!
Pohřební hlídka v akci - iZombie párty v ostravském krematoriu již tuto sobotu! Sexy go-go zombies, upíři, soutěže i další překvapení! Vstup zdarma a pokud tě přivezou v urně, dostaneš náhrobek!
Berle, dlaha a set 200 tablet. Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.