HRBATŮV KOSTELEC

... všechny odstíny moči

Odběr RSS novinek

 Alice a Bob. Komix, kterému se nesmějete #2 

  Alexandr Kosodřev, 16.02.2016

V minulém díle se Alice a Bob setkali v lese. Nakonec se ukázalo, že šlo o les kouzelný, který je poté, co se v něm vysrali, transformoval do páté dimenze.

V dnešním díle se nám jeví Alice s Bobem jako bod. Ten je navíc z našeho pohledu roztroušen na několika místech zároveň a občas ani není. Věci tudíž mohou postrádat nejen logiku, ale také humor (v páté dimenzi je tento díl komixu velice vtipný!)

Dle Alžběty Šorfové, odbornice na páté a vyšší dimenze, je právě pátá dimenze kýženým stavem, jehož chceme všichni dosáhnout. Narozdíl od 3D si v 5D užijeme velikou legraci. Postupná transformace probíhá již od 12. 12. 2012, kdy přetekl Mayský kalendář.


Alice a Bob v páté dimenzi
foto 1: Alice a Bob v páté dimenzi

Prdel. Píča. Mrdat. Volte PPM, volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.
Zažijte to nejlepší lyžování v Holandsku! Lyžařská střediska vybavená těmi nejmodernějšími travelátory až na vrchol! Komu nevyhovuje sníh, může zkusit jízdu na trávě.
Přijďte se k nám zamyslet. Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení, Nezamyslova 15, Hrbatův Kostelec
Hrbatovsko: rekreační úhelný areál Šachty. Lignit, hnědé a černé uhlí, lanové dráhy, zdviže a zbíječky. Celoročně otevřeno. Přijedte si na prázdniny zarubat!
Orlík - ideální luxusní klidná dovolená pro úspěšné podnikatele hlavně v LTO.
Agroleasing a.s. - Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.