HRBATŮV KOSTELEC

... všechny odstíny moči

Odběr RSS novinek

 David Černý vystavuje 

  Alexandr Kosodřev, 10.05.2018

David Černý vystavuje

Postmodernismus se podařilo překonat jako prvnímu na světě umělci Davidu Černému. Vytvořil nový osobitý žánr, který nazval postmortismus.


Ptáček zpěváček, animální koláž kočkou na plátně
foto 1: Ptáček zpěváček, animální koláž kočkou na plátně


Kritik Jiří X. Měnesed se v ČT vyjádřil, že "je to sračka". Ihned vyvolal negativní reakce a Černý se s ním hodlá soudit. Dílo prý "ani nevykazuje atributy sračky ani sračkou už nikdy nebude, což potvrzují soudní znalci z oboru biologie". Černý po kritikovi požaduje 100 tisíc Kč jako odškodné za újmu na ušlém zisku z prodeje, "té sračky," dodává Měnesed.

Jelikož je však Měnesed již druhým rokem po smrti, pravděpodobnost, že by se zúčastnil soudního jednání, je malá. Leda by jej Černý přivezl do síně jako postmortní dílo. Sice o tom prý uvažuje, avšak nejprve musí sehnat adekvátní zvíře k tvorbě koláže. Jinak by to prý byla jen obyčejná výstava mrtvol. "Postmodernu už nedělám," dodává Černý.

CERN. Centrum Vědecké zašívárny na doživotí. Přidejte se k nám a máte jistý flek.
Přijďte se k nám zamyslet. Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení, Nezamyslova 15, Hrbatův Kostelec
Hledáte lokalitu pro firemní team-debuilding? V léčebně dr. Nemocné pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.
Svěcená voda balená, pasterizovaná, homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.
Teplotechna. První česká továrna na teplou vodu. Již od roku 1933.
Moje PSYCHOPATIE, časopis, který vidí pod povrch