HRBATŮV KOSTELEC

... pro celičký hnědý den

Odběr RSS novinek

 David Černý vystavuje 

  Alexandr Kosodřev, 10.05.2018

David Černý vystavuje

Postmodernismus se podařilo překonat jako prvnímu na světě umělci Davidu Černému. Vytvořil nový osobitý žánr, který nazval postmortismus.


Ptáček zpěváček, animální koláž kočkou na plátně
foto 1: Ptáček zpěváček, animální koláž kočkou na plátně


Kritik Jiří X. Měnesed se v ČT vyjádřil, že "je to sračka". Ihned vyvolal negativní reakce a Černý se s ním hodlá soudit. Dílo prý "ani nevykazuje atributy sračky ani sračkou už nikdy nebude, což potvrzují soudní znalci z oboru biologie". Černý po kritikovi požaduje 100 tisíc Kč jako odškodné za újmu na ušlém zisku z prodeje, "té sračky," dodává Měnesed.

Jelikož je však Měnesed již druhým rokem po smrti, pravděpodobnost, že by se zúčastnil soudního jednání, je malá. Leda by jej Černý přivezl do síně jako postmortní dílo. Sice o tom prý uvažuje, avšak nejprve musí sehnat adekvátní zvíře k tvorbě koláže. Jinak by to prý byla jen obyčejná výstava mrtvol. "Postmodernu už nedělám," dodává Černý.

Přijďte se k nám zamyslet. Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení, Nezamyslova 15, Hrbatův Kostelec
Jedině Hrbatův Kostelec vlastní exlusivní práva na interview celebrit ze záhrobí. Kdo nečte jako by už nežil.
Jiří DRAHOŠ 2018 - Vyzrálý jako syreček. Věrný rodině i slasti !
Pračka na peníze se sušičkou RITTIG Lavamat DP s pojistným plněním shora. Vypere až osm míčů na jedno praní. Nyní Ariel 2l "lobbík" jako dárek: jen za dva litry tolik muziky!
K celoživotnímu předplatnému Hrbatova Kostelce sto litrů pravé hovnovice a hovnovar Hovissimo zdarma!
MEGASLEVY! Kupte si notebook Onanio a ušetřete! Až terabyte předinstalovaného porna v základní výbavě!