HRBATŮV KOSTELEC

... pro celičký hnědý den

Odběr RSS novinek

 Daniel Landa alias ŽITO měl být zkušeným koučem 

  Standa Skandál, 26.03.2018

Daniel Landa alias ŽITO měl být zkušeným koučem

PRAHA - ŽITO, neboli - žito, o žádný klas nešlo. Mělo býti žito právě to. To vše si uvědomoval na lůžku po svém nárazu při závodění. Landa dokonce obrousil i ego.

Landa poté co narazil do stromu, a rozvítilo se mu dospěl k uzávěru, že právě on je tím vyvoleným, který má kázat lidu. Landa se rozhodl státi se guruem, neboli zkušeným koučem jak sám uvádí.

Po nárazu do stromu mimo jiné následovala i řada halucinací o jeho speciálním úkolu. O zviditelnění šlo především, protože mu vážně teklo do bot, poté co ho doktoři dali dohromady. Jak říká sám Landa "Prostě sem žito zplácal jako velikej guláš, když sem neměl co dělat."Daniel Landa alias ŽITO je nyní na doléčení bludů v psychiatrické léčebně MUDr. Illony Nemocné, anaerobik prý zabral. "Jeho schizofrenní osobnost Landa a Žito se postupně začíná integrovat opět v jednu osobu. Lépe řečeno: Landa zapomíná na svoje alterego, na které házel všechen svůj neúspěch a pozornost po kterém on osobnost Landa tolik touží", vysvětluje psychicý stav Nemocná.

Vážení MUDrlanti,... příště už ho nechtej bejt, ať dojde vysvobození... Vždyť on sám na Vyšehradě o sobě tvrdí, že je vyžaduje pozornost a extrém.  

DEEPHOLE SUPREMETALKS... hodina a čtvrt kydání hnoje značně psychopatologického Landy:AAAuto Praha - jedině u nás půjčujeme dodávky na najíždění do lidí s odpovědností za škodu v ceně. Allahu Akbar Amen.
Plastové oči pro Váš uhrančivý pohled: stopadesátšest odstínů, sleva 61%
Pálením našich bioplastů vznikají biotoxiny. Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!
Pračka na peníze se sušičkou RITTIG Lavamat DP s pojistným plněním shora. Vypere až osm míčů na jedno praní. Nyní Ariel 2l "lobbík" jako dárek: jen za dva litry tolik muziky!
Akce XINDL: Výběrový džem Bosých karamelitánů ve Slaném nálevu. 200g za 22 Kč !
Nebuďte blbí! Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.