HRBATŮV KOSTELEC

... všechny odstíny moči

Odběr RSS novinek

 Popularita žumpotápění ve světě roste 

  Alexandr Kosodřev, 26.06.2018

Popularita žumpotápění ve světě roste

Už se nepotápějí jen Češi, ale i Italové, Maďaři, Turci, Ukrajinci, a nově i celé USA. A to díky českému centru terapie žumpotápěním AKTIP (dříve Léčebna Hrbatův Kostelec).

Vše začalo před několika lety v Itálii. "Náš kouč, Petr Růžička, se žumpotápění věnuje od svých 15 let. Na dovolené v Itálii ho to přestalo bavit u moře, a proto vyhledal nejbližší žumpu," říká MUDr. Klímová-Nemocná, manažerka centra AKTIP.

"Růžička Inspiroval několik Italů a naučil je základní triky v župotápění. Od té doby je uznávaným mezinárodním koučem v této disciplině," pokračuje Klímová.

"Centrum AKTIP se s Růžičkou spojilo. Stal se naším senior konzultantem. Rakovinu nejen že umí vykadit, ale i se v ní potopit až po uši."

"Díky práci Petra Růžičky jsme redefinovali pojmy. Například "být ve sračkách" už nemusí nutně znamenat být v nesnázích. Naopak, jde o pozitivní zkušenost; znamená to fakt, že jsme se již podrobili účinné terapii žumpotápění. Počáteční ponor je následován už jedině pozitivní cestou vzhůru," uzavírá Klímová.

Sama Klímová-Nemocná nedá na žumpotápění dopustit. V centru AKTIP vybudovala největší žumpu na světě.

Antiblbin v kapslích. Rychlá úleva od idiocie.
Nové BLIO od Danone. Chutná tam i zpět.
Teplotechna. První česká továrna na teplou vodu. Již od roku 1933.
Jiří DRAHOŠ 2018 - Vyzrálý jako syreček. Věrný rodině i slasti !
Jiří DRAHOŠ - Vyzrálý jako syreček. Věrný rodině i slasti !
EzoBio s.r.o. Odstraníme vaše ego nebo co chcete.