HRBATŮV KOSTELEC

... pro celičký hnědý den

Odběr RSS novinek

 Předtraumatických poruch přibývá 

  Alexandr Kosodřev, 12.06.2018

Poruch předpracovanosti přibývá

Alespoň jedna pětina Čechů trpí předpracovním stresem, který je subtypem předtraumatické poruchy, vyplývá z výzkumu. Stres při ní vzniká z práce, která ještě není.

"Na následky předupracovanosti každoročně onemocní mnoho lidí. Projevy jsou různé, obvykle se předupracovanost demonstruje ve formě činností, které nemocný provádí, ačkoli by je provádět neměl. Dosud se nevědělo, že za tím vším stojí právě tento podtyp poruchy," říká MUDr. Illona Nemocná.

"Běžný den předupracovaného člověka vypadá tak, že ihned poté co vstane, upadá do stavu, kdy má pocit, že nic nezvládá. Stres z předpráce pak zamezí jakékoli práci a sám sebe navíc prohloubí tím, že úkoly zůstanou nevyřešeny. "Předpracovní stres tak plynule přechází ve stres popracovní," upřesňuje Nemocná.

"Káva nepomáhá, právě naopak. Jakékoli podpůrné prostředky pouze zhoršují uvědomění si vlastní neschopnosti, a tudíž prohlubují předupracovanost. Není nic, čím by šlo situaci trpícího vyřešit," říká Nemocná.

"Prostě neuděláte hovno, ani kdybyste se posrali."

Čalouník po rekvalifikaci nabízí zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.
Antibuzin 500mg. Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.
Obecní blaho 1 kg 2,50 Kč - to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.
Hrbatovsko: rekreační úhelný areál Šachty. Lignit, hnědé a černé uhlí, lanové dráhy, zdviže a zbíječky. Celoročně otevřeno. Přijedte si na prázdniny zarubat!