HRBATŮV KOSTELEC

... všechny odstíny moči

Odběr RSS novinek

 Spad kaše Miloše Zemana zasáhl Čechy, Moravu a Slezko. Způsobuje nevyléčitelné smrtelné onemocnění. 

  Standa Skandál, 16.03.2018

Spad kaše Miloše Zemana zasáhl Čechy, Moravu a Slezko. Způsobuje nevyléčitelné smrtelné onemocnění.

ČECHIASTAN - Silné deště vymyly z dusné atmosféry a smogu toxickou kaši Miloš Zeman. Tento zdravotně závadný spad zasáhl defakto celou Českou Republiku.

Spad kaše Miloše Zemana je velice nebezpečný jak potvrzují první výsledky testů. Zprvu se zdálo, že půjde o nepříliš závažné neurodegenerativní onemocnění, ale poslední výsledky pacientů ukazují, že natvrdlost a tupost jsou jen příznaky počáteční fáze. Prvním příznakem je také černá skvrna v zorném poli, ale nejde o slepotu nebo šedý zákal.

"Onemocnění způsobující spad Miloše Zemana je ale mnohem závažnější. Již po několika měsících dochází k odvápnění páteře, lidé se začnou hrbit a hrozí jim skolióza. Ti lidé začnou být doslova bezpáteřní.

Následuje kolísání srdečního tepu střídající tachykardie s výpadky tepu. Lidem kolísá krevní tlak a začnínají se kolébat v mdlobách podobně jako Miloš Zeman.

U jednoho pacienta srdce již selhává a u dalších se extrémně snižuje množství CD4 lymfocytů, je to velice podobné jako u onemocnění AIDS. Selže jim vlastní imunita.", vysvětluje MUDr. Koukolík zcela nové onemocnění, kterým už trpí tisíce Čechů.

"Kdo žere kaši Zemana", ten brzy onemocní tvrdí Koukolík.

Zbývá už jediná otázka. Kdo tu svini vodělá?

Exit Tours: Váš spolehlivý partner na poslední cestě života. Objednávejte v řetězcích XINDL.
Hrbatovsko: rekreační úhelný areál Šachty. Lignit, hnědé a černé uhlí, lanové dráhy, zdviže a zbíječky. Celoročně otevřeno. Přijedte si na prázdniny zarubat!
Agroleasing a.s. - Jste vůl, že jste si ještě nekoupil krávu.
Jiří DRAHOŠ 2018 - Vyzrálý jako syreček. Věrný rodině i slasti !
Jiří DRAHOŠ - Vyzrálý jako syreček. Věrný rodině i slasti !
Uznemuzu.cz Taky už nemůžete?