HRBATŮV KOSTELEC

... pro celičký hnědý den

Odběr RSS novinek

 Zaměstnanec: ve většině případů jde o infantilizaci v dospělosti 

  Standa Skandál, 07.04.2018

Zaměstnanec: ve většině jde o infantilizaci v dospělosti

Hrbatův Kostelec - Psychologové skupiny MUDr. Nemocné dospěli k zásdadnímu poznání ohledně zaměstnání.

Zamysleme se. Kdo může podepsat pracovní smlouvu "Budu vykonávat pokyny vedoucího." To jsme jak na školním výletě do Průhonic, nebo jak se uvádí ve zprávě "Ustájení dobytka."Podle psychologů vedoucí MUDr. Nemocné, samotný fakt být zaměstnancem ještě nezamená úplnou infantilizaci. Jde totiž o to, jak takový poměr dotyčná osoba vnímá. Pokud jde o nevyhnutelný ústupek ze svých svobod, kvůli okolnostem (např. despotický režim, kde neexistuje jiná možnost jako je KLDR), pak se v pravém smyslu o infantilizaci nejedná. Daná osoba podstupuje toto trýznivé martirium s plným vědomím, že činí jen a pouze z pohnutek samotné sebezáchovy.

Vykonávat rozkazy nějakého nadřízeného kreténa, je podle týmu Nemocné pod lidskou důstojnost. Navíc, co je uplně nejhorší, díky těmto poměrům můžou vznikat boháči nebývalých rozměrů. Pokud zaměstnanec nevlastní zároveň podíl na firmě, může se na to jít akorát tak vysrat. "Pošlete Babiše do hajzlu", vzkazují psychologové zaměstnancům Anofertu. Jste dobře placeni? Lépe placeni budete prodejem heroinu! Což takhle dát mu výpověď, aby se mu to mocenské impérium rozpadlo jak domeček z karet? Lenost, ta tomu brání.Stejnou infantilizací trpí všemožné spolky od zahrádkářů, zednářů, bednářů, klubu turistů etc. Snaha vytvořit a skrýt se v klanu, ve skupině, kde je vedoucí, který nás do žumpy zavede.  KČT se například vyznačuje určitou stádní debilitou když pořádá výlety i za trvalého deště.

Časopis Zahrádkář radí: udělejte si domácí pohřebiště. Návody na balzamování ve vaně. 100 způsobů likvidace sousedů jen s 50 litry octa! To vše a praktická špachtle k tomu jen za 18 Kč.
Konec světa 2.0 přichází. Tentokrát žádné demo! Staň se členem Církve snědků Jehounových a zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!
Čalouník po rekvalifikaci nabízí zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.
Jiří DRAHOŠ 2018 - Vyzrálý jako syreček. Věrný rodině i slasti !
Sedíš doma a vaří se ti prdel? Cestuj po netu: otevři si idos a jezdi. Například nyní: Praha-Brno 209Km za pouhé dvě hodiny! Doporučuje Klub českých online turistů.
Jiří DRAHOŠ 2018 - Vyzrálý jako syreček. Věrný rodině i slasti !