HRBATŮV KOSTELEC

... pro celičký hnědý den

Odběr RSS novinek

 Česko zasáhnou větry 

  Alexandr Kosodřev, 04.02.2018

Česko zasáhnou větry

"Se z toho zase všichni poserete," varuje meteouroložka Dagmar Hnojsová z agentury Meteostress. K večeru mají dorazit větry o síle až 120 km/h doprovázené silným prděním.

Podle silničářů už to začíná na Vysočině smrdět a tvoří se náledí. "Nejvíc to ale smrdí v Praze," míní Hnojsová.

Řidiči jsou zoufalí, silnice kloužou. "Tak doprdele nikam nejezděte," vzkazuje Hnojsová. Na komunikacích nižších tříd mají někteří řidiči již také problémy s komunikací.

Ani výhled na další měsíc nepředpokládá výrazná zlepšení. "Na stupnici šedi se budeme pohybovat mezi 2. až 4. stupněm, to znamená, že bude nahovno až na hodně nahovno," upřesňuje Hnojsová.

Dle výpočetního modelu Kakadin má být ve vyšších polohách výš a v nižších níž. "Ale ani to už garantovat nemůžeme, protože se nám posral systém," uzavírá Hnojsová.

aktualizace: na Hradě a v Institutu V. Klause o víkendu také nasněžilo a už to klouže (všichni už jsou sjetý)

Vy to ještě nevíte? U nás na Šlevomatu mají šlevy! A jaké to šlevy jšou? Tak tšeba cena masa. Maso. Maso, červeňoučké mašíčko: Nyní v akci ždechlé vodňanšké kuže zdarma a ještě vám k tomu přibalíme nohu koníka.
Jiří DRAHOŠ - Vyzrálý jako syreček. Věrný rodině i slasti !
Vaporex 100mg v prudce hořlavých tabletách. Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.
Plastická chirurgie Hrbatův Kostelec nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová
Plastové oči pro Váš uhrančivý pohled: stopadesátšest odstínů, sleva 61%
Jiří DRAHOŠ 2018 - Vyzrálý jako syreček. Věrný rodině i slasti !