HRBATŮV KOSTELEC

... pro celičký hnědý den

Odběr RSS novinek

 ČSSD je už Úplně Zkokotizovaná®, tvrdí zpráva Doc. Vrány 

  Standa Skandál, 29.12.2017

ČSSD je už Úplně Zkokotizovaná®, tvrdí zpráva Doc. Vrány

BRNO - Doc. Vrána, technologický průkopník Rozesírání®, hlásí první úspěchy v politických stranách. Jeho plně Automatická Univerzita Brno (AU-B) dosáhla prvních úspěchů.

Vránovi Agenti Rozesírání dosáhli v Sociální demokracii stavu Úplné Rozesranosti® což v případě institucí znamená zavšivení organizace Úplnými Kokoty®, kteří organizaci Úplně Zkokotizují® čímž se taková organizace zhroutí sama do sebe.Jde vlastně o jakousi implozi organizace. "Dnešní technologie nám umožňuje nasazování Android-Kokotů (humanoidních robotů), které vzdáleně řídíme tak, aby působili v organizaci vždy proti sobě. To otráví všechny lidi, kterým ještě o něco jde. Výsledek je zhroucení organizace."

Navenek to vypadá pro média zajímavě... Po volebním debaklu v ČSSD stále pokračuje souboj frakcí. Pád do opozice to ještě zesílil. Ve straně navíc nikdo nevěří, že by mimořádný sjezd 18. února a nově zvolený předseda mohl stranu stmelit. "Jenže my víme své. Na algoritmech arogance, egocentrismu, ješitnosti a narcismu našich robotů jsme pracovali deset let. ČSSD: Všichni proti všem - to je stav Úplné Rozesranosti®", tvrdí Vrána."Náš pilotní projekt, který systém testoval a firmu kterou jsme nechali zhroutit byla NOKIA. Nyní se zaměřujeme na politické srany a hnutí. Ty jsou náročnější z hlediska rozvráceni, ač se to nezdá, ale tam jde o víc než jen o prachy!", uzavírá Vrána.Exit Tours: Váš spolehlivý partner na poslední cestě života. Objednávejte v řetězcích XINDL.
Stolní voda Aquila Aquaurinea. Jedinečná kyselka s opravdu přirozeným pH.
Baví vás práce s lidmi? Pojďte je spalovat! Krematorium Hrbatův Kostelec hledá nové tváře.
Hledáte lokalitu pro firemní team-debuilding? V léčebně dr. Nemocné pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.
Babiš, škvrn a špíny se vo vládě zbavíš.
Zbavte se kašle efektivně a ihned: vykašlejte se na to!