HRBATŮV KOSTELEC

... pro celičký hnědý den

Odběr RSS novinek

 Dálnice D8 se po čtyřech letech od otevření náhle propadla a přesunula do Prackovic. 

  Standa Skandál, 20.10.2016

Dálnice D8 se náhle propadla a přesunula do Prackovic. Na místě je 1024 3D obětí.

Čtyři roky po otevření dálnice D8 došlo k druhému rozsáhlému sesuvu. Dálnice se tak defakto přesunula do Prackovic. Na místě je 1024 3D obětí, záchranáři jsou už zbyteční. Oběti jsou zavaleni zeminou o mocnosti několika metrů.

Další fatální sesuv potkal po dlouhých přívalových deštích dálnici D8, která už byla jedou postižena sesuvem.

Po dlouhém osmiletém cyklickém období sucha v letech 2015-2017 se sesuvná akumulace stabilizovala, kdy také došlo k otevření dálnice. Po povodních v nynějším roce 2022 se svah nad Prackovicemi podmáčel a 40 metrů silná akumulace se začla posouvat až se utrhla v pásmu 2 kilomterů a přesunula se defakto celá do Prackovic. Rozdíl výšky od Labe nad dálnici k železnici je totiž neuvěřitelných 200 m což odpovídá stoupání svahu 15%.

K podmáčení akumulace přispěl lom na vrcholu Kubačka, který umožňuje zasakování vod hluboko až na úroveň nepropustných hornin.

Přeživší 3 obyvatelé Prackovic budou vysídleni. Zátaras, který ucpal kus toku Labe si vyžádá odtěžení několika milionů kubíků zeminy. Na místě se začíná tvořit jezero. Náklady půjdou do desítek miliard korun.

DISCLOSURE: Vize, která nás teprve čeká na základě odhadu geologů, kteří první sesuv očekávali nějakých 20let.

Obecní blaho 1 kg 2,50 Kč - to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.
Pravá domácí svíčková i bez vaření, dodává Lovochema Lovosice.
Prdel. Píča. Mrdat. Volte PPM, volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.
Hrbatovsko: rekreační úhelný areál Šachty. Lignit, hnědé a černé uhlí, lanové dráhy, zdviže a zbíječky. Celoročně otevřeno. Přijedte si na prázdniny zarubat!
CERN. Centrum Vědecké zašívárny na doživotí. Přidejte se k nám a máte jistý flek.
Plastická chirurgie Hrbatův Kostelec nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová