HRBATŮV KOSTELEC

... všechny odstíny moči

Odběr RSS novinek

 Facebook začal nově propojovat lidi s ďáblem 

  Standa Skandál, 31.03.2018

Facebook začal nově propojovat lidi s ďáblem

Server BuziFist tento týden zveřejnil interní dokument sepsaný předloni viceprezidentem Andrewem Bosworthem, podle něhož má tato sociální síť maximalizovat množství uživatelů spojených se samotným ďáblem.

Dokument pochází z června 2016 a hovoří o tom, že propojení co největšího počtu lidí s ďáblem je pro firmu důležité bez ohledu na to, že Facebook může sloužit negativním účelům.Zukkerbork (int. Slaďáček) uvedl, že on sám se po nastoupení do Církve Jehounových  věnuje převážně invokaci ďábla. Především Acielle, která přináší bohatství a je mu uplně jedno co to bude mít za následky.

"A tak spojujeme lidi. To může být špatné, pokud to využijí negativně. Může to stát život, když někoho vystaví kyberšikaně. Někdo možná zemře při teroristickém útoku domluveném na naší síti. Ale stejně spojujeme lidi, třeba aby spáchali všichni už konečně sebevraždu a byl klid", uvedl vrchní posel Ďábla.

Zukkerbork si jeho práci pochvaluje.

Jiří DRAHOŠ 2018 - Vyzrálý jako syreček. Věrný rodině i slasti !
AAAuto Praha - jedině u nás půjčujeme dodávky na najíždění do lidí s odpovědností za škodu v ceně. Allahu Akbar Amen.
Přichází den D! Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!
Berle, dlaha a set 200 tablet. Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.
Přichází den D! Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!
Vaporex 100mg v prudce hořlavých tabletách. Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.