HRBATŮV KOSTELEC

... všechny odstíny moči

Odběr RSS novinek

 Facebook začal nově propojovat lidi s ďáblem 

  Standa Skandál, 31.03.2018

Facebook začal nově propojovat lidi s ďáblem

Server BuziFist tento týden zveřejnil interní dokument sepsaný předloni viceprezidentem Andrewem Bosworthem, podle něhož má tato sociální síť maximalizovat množství uživatelů spojených se samotným ďáblem.

Dokument pochází z června 2016 a hovoří o tom, že propojení co největšího počtu lidí s ďáblem je pro firmu důležité bez ohledu na to, že Facebook může sloužit negativním účelům.Zukkerbork (int. Slaďáček) uvedl, že on sám se po nastoupení do Církve Jehounových  věnuje převážně invokaci ďábla. Především Acielle, která přináší bohatství a je mu uplně jedno co to bude mít za následky.

"A tak spojujeme lidi. To může být špatné, pokud to využijí negativně. Může to stát život, když někoho vystaví kyberšikaně. Někdo možná zemře při teroristickém útoku domluveném na naší síti. Ale stejně spojujeme lidi, třeba aby spáchali všichni už konečně sebevraždu a byl klid", uvedl vrchní posel Ďábla.

Zukkerbork si jeho práci pochvaluje.

Vaporex 100mg v prudce hořlavých tabletách. Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.
Exit Tours: Váš spolehlivý partner na poslední cestě života. Objednávejte v řetězcích XINDL.
Jsme tu pro vás a budeme tu i po vás. Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.
Nebuďte blbí! Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.
Jiří DRAHOŠ 2018 - Vyzrálý jako syreček. Věrný rodině i slasti !
Plastická chirurgie Hrbatův Kostelec nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová