HRBATŮV KOSTELEC

... všechny odstíny moči

Odběr RSS novinek

 Mumie na pražské výstavě začla opět plesnivět 

  Standa Skandál, 08.02.2018

Mumie na pražské výstavě začla opět plesnivět

Pražský Hrad - Mezi čechy nejoblíbenější mumie Milouš Zeman začla ve výstavní síni Pražského Hradu opět plesnivět, někteří hovoří i o hnilobě.

Mumie musela být převezena do sanatoria Lány, poté co patolog MUDr. Pafko konstatoval opětovné napadení zbytků těla plísněmi a hnilobou. "Vypadá to tentokráte hodně zle. Budeme muset nasadit i chlor s bromem ne jeho neuronpatii", tvrdí Pafko.

Nedávná rozsáhlá konzervace Zemana se nejeví jako schůdná, schodují se odborníci na politické bažiny. Začíná se uvažovat i o biologické léčbě, kdy by se do Zemana nasadily ušlechtilé plísňové kultury, které tkáň kolonizují a alespoň dočasně konzervují. Uvažujeme o nasazení GMO Penicillium chrysogenumPenicillium roqueforti. Sice Zeman prý bude smrdět jako syreček, ale alespoň ustopí nazelenalá barva kůže z které diváci zvrací a vůbec to nevypadá pěkne, vysvětluje asanaci Jiří Ovčáček.

Nové byty na Vinohradech ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!
Známá zpěvačka Iveta Bartošová, nyní v nové konfiguraci: tentokrát s přítelem Martinem Karafiátem. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich mobilů.
Přichází den D! Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!
Nové byty na Vinohradech ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!
Fridík. Nový jogurt s fridexem pro frigidní manželky. A ta vaše hned roztaje!