HRBATŮV KOSTELEC

... všechny odstíny moči

Odběr RSS novinek

 Mumie na pražské výstavě začla opět plesnivět 

  Standa Skandál, 08.02.2018

Mumie na pražské výstavě začla opět plesnivět

Pražský Hrad - Mezi čechy nejoblíbenější mumie Milouš Zeman začla ve výstavní síni Pražského Hradu opět plesnivět, někteří hovoří i o hnilobě.

Mumie musela být převezena do sanatoria Lány, poté co patolog MUDr. Pafko konstatoval opětovné napadení zbytků těla plísněmi a hnilobou. "Vypadá to tentokráte hodně zle. Budeme muset nasadit i chlor s bromem ne jeho neuronpatii", tvrdí Pafko.

Nedávná rozsáhlá konzervace Zemana se nejeví jako schůdná, schodují se odborníci na politické bažiny. Začíná se uvažovat i o biologické léčbě, kdy by se do Zemana nasadily ušlechtilé plísňové kultury, které tkáň kolonizují a alespoň dočasně konzervují. Uvažujeme o nasazení GMO Penicillium chrysogenumPenicillium roqueforti. Sice Zeman prý bude smrdět jako syreček, ale alespoň ustopí nazelenalá barva kůže z které diváci zvrací a vůbec to nevypadá pěkne, vysvětluje asanaci Jiří Ovčáček.

Nebuďte blbí! Odkládejte svůj čas na horší časy! Vaše Časová spořitelna, a.s.
Hrbatovsko: rekreační úhelný areál Šachty. Lignit, hnědé a černé uhlí, lanové dráhy, zdviže a zbíječky. Celoročně otevřeno. Přijedte si na prázdniny zarubat!
Přichází den D! Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!
Hrbatovsko: rekreační úhelný areál Šachty. Lignit, hnědé a černé uhlí, lanové dráhy, zdviže a zbíječky. Celoročně otevřeno. Přijedte si na prázdniny zarubat!
Ochutnejte staročeský prdelník přímo z ... Ano, z Běhavkovových závodů, n.p., Plíheň
Antiblbin v kapslích. Rychlá úleva od idiocie.