HRBATŮV KOSTELEC

... všechny odstíny moči

Odběr RSS novinek

 Na Hradě spálily Zemanovy plenky 

  Standa Skandál, 14.06.2018

Na Hradě spálily Zemanovy plenky

PRAHA - Na pražském hradě definitivně uklidily všechny artefakty po Zemao Ce'tungovi. Poslední toxický odpad byly jeho posrané pleny.

Zeman předtím než se proměnil v kaši, neudržel dlouhá léta moč ani stolici. Musel nosit stařecké pleny a Hrad jich byl plný. Dnes proběhlo veřejné pálení mistrova odpadu.

Pálení plenek Ovčáček pojal jako konferenci.

Před stojany na mikrofony byla připravena kovová obruč s hořícím ohněm. Již před začátkem brífinku se hovořilo o tom, že plenky hlavy stáda uvítají novináře proto, aby viděly poslední sračky mistra. „Mezitím ulicemi českých, moravských a slezských měst pobíhali šílenci mávající plenkami. Dovedu to pochopit před parlamentními nebo prezidenstkými volbami ozvalo se z plenek.

Aktualizace: Politici všech sran i hutní se shodují: "Zeman už měl v hlavě i v kalhotech jenom nasráno."

Umělec David Černý se nechal slyšet, že z nespálených plenkových hoven Miloše Zemana vytvoří postmortivní plastiku se jménem M.Z.

Zbavte se kašle efektivně a ihned: vykašlejte se na to!
Svěcená voda balená, pasterizovaná, homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.
Ochutnejte staročeský prdelník přímo z ... Ano, z Běhavkovových závodů, n.p., Plíheň
Hledáte lokalitu pro firemní team-debuilding? V léčebně dr. Nemocné pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.
Plastové oči pro Váš uhrančivý pohled: stopadesátšest odstínů, sleva 61%
NEKRO, Vaše relikvie celebrit z pohodlí domova!