HRBATŮV KOSTELEC

... všechny odstíny moči

Odběr RSS novinek

 Na výstavu pražských mumií se nedostal Václav Klaus mladší 

  Standa Skandál, 23.02.2018

Na výstavu pražských mumií se nedostal Václav Klaus mladší

PRAHA - Celoroční výstava mumií na Pražském Hradě se nedočká vystavení obvzláště zachovalé politické mumie Václava Klause mladšího. Pražané si myslí, že je to veliká škoda. Za sabotáží stojí pár členů militantního spolku Gayless.

"Zatímco Zeman nám během výstavy zase zplesnivěl, Klause nám sebrali. No doslova se o něj porvali, kokoti jedni!", tvrdí kurátor mumiové výstavy Stefan Yekatěnijerievič ze snanatoria V.I.Lenina, které poskytlo odbornou spolupráci na mumifikaci Klause, Zemana, i Karla Schwarzenberga, který přiznal že je 35 let po smrti."Aspoň tam máte toho starýho estébáka Klause s Livií. Teda jenom tu jeho hlavu co se našla u Prašné brány. Já už se nemůžu dočkat na přebalzamování Babiše, ten se v minulosti taky osvědčil. Díky jeho informacím KGB bručelo aspon šedesát lidí", upřesňuje Yekatěnijerievič.   Fáčový militantní spolek Gayless, který se ostře staví proti homosexualitě a jiným ohavnostem, se nemohl shodnout na posavení i umístění mumie. Někteří členové fáčového spolku byli zásadně proti,  jiní by mumii V.K.m nejraději utopili v politických bažinách, a minoritní část by s ní nejraději vlezla do postele, jeden dokonce doprdele. Jen Smígal Kazímír se zombií neustále šermoval a ukazoval ostatním, čímž vyvolal značnou nevoli a dohady vlekoucí se celé měsíce. Kazímír jí nakonec vystaví u sebe doma. Tedy v arboretu s mumifikovanými slepicemi, které zemřely tragickou smrtí. Prý to bude úplný betlém.

Celý spor vyvolal patrně hlavní pivovarník, který se neustále vydává za inženýra.

Svěcená voda balená, pasterizovaná, homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.
Antibuzin 500mg. Účinný lék proti homosexualitě a jiným ohavnostem. Před upotřebením protřepejte.
Plastická chirurgie Hrbatův Kostelec nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová
EzoBio s.r.o. Odstraníme vaše ego nebo co chcete.
Dosis Letalis 1000mg, účinný lék proti bolestem všeho druhu s výtažky mochomůrky zelené. Žádejte u svého lekárníka.
Exit Tours: Váš spolehlivý partner na poslední cestě života. Objednávejte v řetězcích XINDL.