HRBATŮV KOSTELEC

... všechny odstíny moči

Odběr RSS novinek

 Piráti vydali kuchařku jak vařit Babiše 

  Standa Skandál, 20.03.2018

Piráti vydali kuchařku jak vařit Babiše

PRAHA - Jak uvařit omáčku z Andreje Babiše? To dnes nikdo pořádně neví s vyjímkou Pirátů.

"Tak předně namletého zesnulého Babiše je potřeba převařit v tlakovém hrnci při 150 stupních Celsia po dobu 48hodin, aby se odstarnily všechny ty jeho osobní priony a priority co mu vlezly do hlavy. Teprve potom Babiš změkne a stane se vláčným jako po předvolebních maratonech.", tvrdí Bartoš.

Kuchařka uvádí jako další postup mimo jiných maceraci v urině Kalouskových včetně jeho žlučových kamenů se špetkou Sobotkových plivanců rok starých. Teprve pak se z nestravitelné bílkoviny začne stávat něco, co je schopný český zažívací trakt strávit.

Vrcholem přípravy Andreje Babiše je přídání fašistických žlutých hoven Tomia Okamury, to dodá omáčcce na jednu stranu pachuť ale i říz. Všem konzumentům se doporučuje podávat omáčku ve vlastních hovnech, jedině tak bude jídlo doslova královská hostina. Vychlazené české fekální víno vřele doporučuje 9 z 10 BDSM und Piss fetišistů.

"Kdo je opravdový gurmán, může si na to ještě posadit třešničky a koule komunistů z KSČM. Ty se hodí vlastně ke všemu.", uzavírá Bartoš.

Kvalitní netuhnoucí beton - kašobeton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!
Vaporex 100mg v prudce hořlavých tabletách. Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.
Zjistete kdy se poserete Co vegetativne ovlivnuje váš hovno? Vyserete se na to ještě dnes! www.nesertest.prd
Jiří DRAHOŠ 2018 - Vyzrálý jako syreček. Věrný rodině i slasti !
Plastická chirurgie Hrbatův Kostelec nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová
Nové BLIO od Danone. Chutná tam i zpět.