HRBATŮV KOSTELEC

... pro celičký hnědý den

Odběr RSS novinek

 Prase ve státě je stále hit. Je zlé, kouše, kurví nám charakter, přesto ho milujeme, říkají ovčané 

  Standa Skandál, 22.01.2018

Prase ve státě je stále hit. Je zlé, kouše, kurví nám charakter, přesto ho milujeme, říkají ovčané

Prasomilové - tak o sobě hovoří ovčané státu Čechistan, kteří si jako své vůdce pořizují hlavně prasata. A stejně se jmenuje i nový dokument České televize.

Všichni v dobré víře volili něco, co mělo všechny spasit a povýšit životní úroveň přímo do nebes. Opak je pravdou!

Jaké to je, žít ve státě se zvířetem, které má většina z nás spojené s chlívkem a se zabijačkou? Lstiví a vychytralí poslanci jsou navíc přesvědčeni, že to oni jsou páni státu. Když chceme mít extra mazlíčka a pořídíme si do čela čuníka, náš život se od základu změní.

Musíme počítat s problémy - s voliči, nesmysnými daněmi, ale i vyhláškami. Prasomilové mají i svvoje kluby v čele s prasečími funkcionáři, které pomáhají členům řešit jejich časté trable s výběrem daní.

Ten příběh bývá většinou naprosto stejný. Každým rokem se vyrojí spasitelé lidských duší a stejný rok se nachytají najivní ovčané.

"Začíná to být už dost nuda i pro nás. Kampaně stojí strašný prachy. Nejčastěji dívky či ženy a jejich milenci na všechno serou, odevzdávají veškerou moc prasatům a tohle je výsledek.", tvrdí hlavní funkcionářka prasečího spolku Dagmar Babiš Kozatá.Nevím přesně, jak je to dnes, ale před osmi lety, kdy jsem volila prasátko z KDU, se v tom děly neskutečně velké podvody. Náš Oskar byl prodán Vodafonou pod cenou, a kdo myslíte že na tom trhnul?

"Koupili ho na inzerát, který sliboval, že za Oskara vysoutěžíme miliardy. Měl to být light-weight domácí operátor a vidíte, dnes je to nadnárodní korporace, která si tu diktuje ceny!" říká Klára Trouba Vaštová, jedna z členů představenstva Oskar mobile.

Tento pořad přesně vystihuje povahu Čechů: nedokážou vzít na porážku, ty co už jim dávno přerostli přes hlavu!

Vy to ještě nevíte? U nás na Šlevomatu mají šlevy! A jaké to šlevy jšou? Tak tšeba cena masa. Maso. Maso, červeňoučké mašíčko: Nyní v akci ždechlé vodňanšké kuže zdarma a ještě vám k tomu přibalíme nohu koníka.
Obecní blaho 1 kg 2,50 Kč - to máte skoro za pár! Doporučuje americký iluzionista David Gutalax.
Pohřební hlídka v akci - iZombie párty v ostravském krematoriu již tuto sobotu! Sexy go-go zombies, upíři, soutěže i další překvapení! Vstup zdarma a pokud tě přivezou v urně, dostaneš náhrobek!
Kvalitní netuhnoucí beton - kašobeton - nový hit ve stavebnictví! Tekoucí domy na klíč! NYNÍ V AKCI JIŽ OD KORUNKY!
K celoživotnímu předplatnému Hrbatova Kostelce sto litrů pravé hovnovice a hovnovar Hovissimo zdarma!
CERN. Centrum Vědecké zašívárny na doživotí. Přidejte se k nám a máte jistý flek.