HRBATŮV KOSTELEC

... všechny odstíny moči

Odběr RSS novinek

 Prase ve státě je stále hit. Je zlé, kouše, kurví nám charakter, přesto ho milujeme, říkají ovčané 

  Standa Skandál, 22.01.2018

Prase ve státě je stále hit. Je zlé, kouše, kurví nám charakter, přesto ho milujeme, říkají ovčané

Prasomilové - tak o sobě hovoří ovčané státu Čechistan, kteří si jako své vůdce pořizují hlavně prasata. A stejně se jmenuje i nový dokument České televize.

Všichni v dobré víře volili něco, co mělo všechny spasit a povýšit životní úroveň přímo do nebes. Opak je pravdou!

Jaké to je, žít ve státě se zvířetem, které má většina z nás spojené s chlívkem a se zabijačkou? Lstiví a vychytralí poslanci jsou navíc přesvědčeni, že to oni jsou páni státu. Když chceme mít extra mazlíčka a pořídíme si do čela čuníka, náš život se od základu změní.

Musíme počítat s problémy - s voliči, nesmysnými daněmi, ale i vyhláškami. Prasomilové mají i svvoje kluby v čele s prasečími funkcionáři, které pomáhají členům řešit jejich časté trable s výběrem daní.

Ten příběh bývá většinou naprosto stejný. Každým rokem se vyrojí spasitelé lidských duší a stejný rok se nachytají najivní ovčané.

"Začíná to být už dost nuda i pro nás. Kampaně stojí strašný prachy. Nejčastěji dívky či ženy a jejich milenci na všechno serou, odevzdávají veškerou moc prasatům a tohle je výsledek.", tvrdí hlavní funkcionářka prasečího spolku Dagmar Babiš Kozatá.Nevím přesně, jak je to dnes, ale před osmi lety, kdy jsem volila prasátko z KDU, se v tom děly neskutečně velké podvody. Náš Oskar byl prodán Vodafonou pod cenou, a kdo myslíte že na tom trhnul?

"Koupili ho na inzerát, který sliboval, že za Oskara vysoutěžíme miliardy. Měl to být light-weight domácí operátor a vidíte, dnes je to nadnárodní korporace, která si tu diktuje ceny!" říká Klára Trouba Vaštová, jedna z členů představenstva Oskar mobile.

Tento pořad přesně vystihuje povahu Čechů: nedokážou vzít na porážku, ty co už jim dávno přerostli přes hlavu!

Přichází den D! Česko hledá Debila. Přihlašte se ještě dnes!
Jsme tu pro vás a budeme tu i po vás. Vaše Doživotní pojišťovna, a.s.
Minerální voda Blanka, síla přírodního vápníku. Poznejte tajemství chuti hydroizolačního betonu!
Přijďte se k nám zamyslet. Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení, Nezamyslova 15, Hrbatův Kostelec
Jedině Hrbatův Kostelec vlastní exlusivní práva na interview celebrit ze záhrobí. Kdo nečte jako by už nežil.