HRBATŮV KOSTELEC

... všechny odstíny moči

Odběr RSS novinek

 V Čechiastanu vznikl registr pitomců 

  Alexandr Kosodřev, 26.01.2018

V Čechiastanu vznikl registr pitomců

Jeho použití je jednoduché: zaregistrujete se volbou. Do obálky vložíte buď lístek s možností A nebo B. Také v případě, že to nepochopíte a například do obálky vložíte lístky oba, budete vyhodnoceni jako pitomci.

V rámci zvyšování konkurenceschopnosti s Čínou bude registr následně využit v programu Čistka 2020 (volné pokračování Havlovy Vize 2000). Proběhne ve dvou vlnách; malá a velká čistka. Pitomci budou přeměněni na lépe využitelné součásti (pyrolýzní olej, plyn).

Pokud se již za malé čistky použitá technologie osvědčí, bude možno ve velké čistce zpracovat pitomce i s jejich standardním vybavením (televize, mrazák a dvě vozidla). Tím by se měl navíc uvolnit blokovaný prostor, který bude nabídnut firmám.

Dle ekonomů nebude mít výpadek poptávky pitomců na trh nijak markantní vliv. Ekonomika Čechiastanu je totiž silně proexportní a subdodavatelská. Výpadek pracovní síly bude nahrazen automaty.

S nimi souvisí poslední, zatím připravovaná třetí vlna čistky:

"Je to nevyhnutelný krok v celkové automatizaci ekonomiky," říká doc. Vrána z Brněnské automatické univerzity. "Buď to uděláme rychle a s gracií, nebo budeme dlouhodobě sledovat, jak se ti lidé trápí," dodává.

Ochutnejte staročeský prdelník přímo z ... Ano, z Běhavkovových závodů, n.p., Plíheň
Jiří DRAHOŠ 2018 - Vyzrálý jako syreček. Věrný rodině i slasti !
Plastická chirurgie Hrbatův Kostelec nabízí nejnutnější soudní výlohy: Pohmožděniny po pádu z kola - 20.000 Kč, Oční monokl stereo (zákrok na obou očích) - 15.000 Kč, Kulhání medium a nemoc se soustředit na 1 den - 10.000 Kč, Terapie vlakem - 50.000 Kč. Naše reference: David Rath, Iveta Bartošová
Pálením našich bioplastů vznikají biotoxiny. Celé dětské tábory to sem jezdí dýchat. Holotropní biodýchánek přímo na komíně, nyní v akci za 999 Kč!
Hledáte lokalitu pro firemní team-debuilding? V léčebně dr. Nemocné pro vás zorganizujeme profesionální psychohry i jiné psycho.
K celoživotnímu předplatnému Hrbatova Kostelce sto litrů pravé hovnovice a hovnovar Hovissimo zdarma!