HRBATŮV KOSTELEC

... všechny odstíny moči

Odběr RSS novinek

 V Čechiastanu vznikl registr pitomců 

  Alexandr Kosodřev, 26.01.2018

V Čechiastanu vznikl registr pitomců

Jeho použití je jednoduché: zaregistrujete se volbou. Do obálky vložíte buď lístek s možností A nebo B. Také v případě, že to nepochopíte a například do obálky vložíte lístky oba, budete vyhodnoceni jako pitomci.

V rámci zvyšování konkurenceschopnosti s Čínou bude registr následně využit v programu Čistka 2020 (volné pokračování Havlovy Vize 2000). Proběhne ve dvou vlnách; malá a velká čistka. Pitomci budou přeměněni na lépe využitelné součásti (pyrolýzní olej, plyn).

Pokud se již za malé čistky použitá technologie osvědčí, bude možno ve velké čistce zpracovat pitomce i s jejich standardním vybavením (televize, mrazák a dvě vozidla). Tím by se měl navíc uvolnit blokovaný prostor, který bude nabídnut firmám.

Dle ekonomů nebude mít výpadek poptávky pitomců na trh nijak markantní vliv. Ekonomika Čechiastanu je totiž silně proexportní a subdodavatelská. Výpadek pracovní síly bude nahrazen automaty.

S nimi souvisí poslední, zatím připravovaná třetí vlna čistky:

"Je to nevyhnutelný krok v celkové automatizaci ekonomiky," říká doc. Vrána z Brněnské automatické univerzity. "Buď to uděláme rychle a s gracií, nebo budeme dlouhodobě sledovat, jak se ti lidé trápí," dodává.

Vaporex 100mg v prudce hořlavých tabletách. Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.
Soutěž o 2 vstupenky na La Demence party v Bruselu. Vystoupí José Manuel Barroso a Angela Merkel.
AAAuto Praha - jedině u nás půjčujeme dodávky na najíždění do lidí s odpovědností za škodu v ceně. Allahu Akbar Amen.
Známá zpěvačka Iveta Bartošová, nyní v nové konfiguraci: tentokrát s přítelem Martinem Karafiátem. Objednávejte na CD, DVD i jako aplikaci do vašich mobilů.
Svěcená voda balená, pasterizovaná, homogenizovaná, vhodná i pro kojence. 1l za nebeských 25 Kč. Krucifix, no nekupte to! Vyrábí a dodává klášter řádu Bratří posledních neřestí.
Jedině Hrbatův Kostelec vlastní exlusivní práva na interview celebrit ze záhrobí. Kdo nečte jako by už nežil.