HRBATŮV KOSTELEC

... všechny odstíny moči

Odběr RSS novinek

 V lednu vydraží Elvise Presleyho 

  Standa Skandál, 27.12.2017

V lednu vydraží Elvise Presleyho

Na portálu NEKRO.cz, velkém online obchodním domě celebritami a jejich pozůstatky, se po Novém roce uskuteční aukce Elvise Presleyho i s předměty s ním spojených. Konat se bude 9. ledna 2018.

Dražit se bude hlavně muzikant sám (jako celek), či jeho části včetně jeho dřevěné koupací nohy s koženým potahem, která by podle společnosti NEKRO.cz, jež aukci pořádá, mohla vynést deset až patnáct tisíc dolarů.V aukci si příznivci ostatků krále rock'n'rollu budou moci pořídit 271 částí těla a to včetně penisu a jeho 365 osobních věcí včetně jeho dámských kalhotek, šperků, obrazu Narcisovy tváře na vodní hladině, pamětních kapesníčů s kokainem z koncertů či z Presleyho působení v Hollywoodu. Dražba se uskuteční během oslav mistrových narozenin, které připadají na 11. ledna.

Dražena bude i nikdy nepublikovaná skladba Codeine, Morphine und Diamorphine - my path to Heaven.Mozek bohužel nikdy nebyl a není stále k nalezení.

Zbavte se kašle efektivně a ihned: vykašlejte se na to!
Jiří DRAHOŠ 2018 - Vyzrálý jako syreček. Věrný rodině i slasti !
Pračka na peníze se sušičkou RITTIG Lavamat DP s pojistným plněním shora. Vypere až osm míčů na jedno praní. Nyní Ariel 2l "lobbík" jako dárek: jen za dva litry tolik muziky!
Přijďte se k nám zamyslet. Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení, Nezamyslova 15, Hrbatův Kostelec
Orlík - ideální luxusní klidná dovolená pro úspěšné podnikatele hlavně v LTO.
Antiblbin v kapslích. Rychlá úleva od idiocie.