HRBATŮV KOSTELEC

... všechny odstíny moči

Odběr RSS novinek

 Vlastnictví okapů se kvůli dani prodraží 

  Alexandr Kosodřev, 07.07.2018

Vlastnictví okapů se kvůli dani prodraží

Okap nebo třeba i jen malé korýtko pro ptáčky, které však pozdržuje dopadající vodu o více než půl sekundy za centimetr, bude od příštího roku podléhat dani ze stočného.

"Když něco někam stéká, obecněji dopadá, aby odteklo," vysvětluje ministryně Malá, "tak to nepodléhalo dani." Stát tak, podle ní, přicházel o značné příjmy. To se již nesmí stát.

Ministryně bezvýchovy Taťána Malá navrhla novou daň na základě předchozího výzkumu Bílých králíků v souhvězdí Draka.

Jelikož nejčastěji na zem dopadají kapky deště, píše se ve studii (strana 3-58), Malá vytvořila obecnou koncepci stočného. "Je to jako obecná koncepce relativity, ale vztažená jen na to, když prší," upřesňuje Malá. Do své definice stočného přesto zahrnula dopad žab a králíků, tedy věcí, které nemají s deštěm nic společného. "Ovšemže vyjma případů, kdy prší přímo žáby nebo králíci," upozorňuje Malá.

Ze všeho co dopadá na zem bude daň vybírána podobně, jako paušální Daň z cokoliv. (Daň z cokoliv je daň za to, co není to, když to je. Tohoto když to je, je míň než toho, když to není, "a tak se to vyplatí," míní Malá.)

Hnutí ANO původně navrhovalo, aby se danil pouze samotný dopad na zem. Podle komunistů by však byla zvýhodněna některá letadla, která tankují ve vzduchu, ale také pozdržují odtok vody. Proto je finální Daň ze stočného lepším a komplexním řešením problematiky dopadů čehokoli kamkoli, a to nejen z okapů.

"My to vpodstatě vítáme, protože to přinese další peníze do mého rozpočtu," řekl Andrej Babiš. "Ovšem vyjma těch případů, kdy prší žáby a králíci."

Pravděpodobnost něčeho takového je ale malá.

Hrbatovsko: rekreační úhelný areál Šachty. Lignit, hnědé a černé uhlí, lanové dráhy, zdviže a zbíječky. Celoročně otevřeno. Přijedte si na prázdniny zarubat!
Prdel. Píča. Mrdat. Volte PPM, volte nadrženou patnáctku! PPM s číslem 15, vaše budoucí jistota.
Konec světa 2.0 přichází. Tentokrát žádné demo! Staň se členem Církve snědků Jehounových a zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!
Nové BLIO od Danone. Chutná tam i zpět.
Nové byty na Vinohradech ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!
Zjistete kdy se poserete Co vegetativne ovlivnuje váš hovno? Vyserete se na to ještě dnes! www.nesertest.prd