HRBATŮV KOSTELEC

... všechny odstíny moči

Odběr RSS novinek

 Z hradu se nekontrolovaně šíří Novičok, únik plynu vyhnal z centra Prahy tisíce lidí 

  Standa Skandál, 05.07.2018

Z hradu se nekontrolovaně šíří Novičok, únik plynu vyhnal z centra Prahy tisíce lidí

Kvůli úniku nervového plynu z Pražského Hradu evakuovali hasiči obyvatele domů v Masné ulici na Starém městě. Na místě zasahuje i protichemická jednotka. Ve čtvrtek večer o tom informoval mluvčí pražského hradu Jiří Ovčáček.

Zdraví nebezpečné koncentrace plynu hasiči naměřili podle Klinovského zejména v okolí úniku (WC pražského hradu), v domech samotných a dalších přilehlých budovách je situace lepší. Prý nejezdí ani ústřední spojka mezi PSP ČR a Hradem - Militatní Tramvaj M22 Bílá Hora.

Uzavřena je také Rybná ulice a byl přerušen provoz tramvají a autobusů v blízké Evoluční ulici.
Novičok prý smrdí po rybách a měl uniknout z kartuše, kterou měla v sobě autentická náhražka pana presidenta - tedy jeho autonomní kremlbot (android) - zabudovanou.Podle odborníků je to další podpásovka Kremlu, který nejen že ovládá hradní loutku, ale zároveň do ní propašoval neurotoxický jed. Někteří odvážlivci z VŠCHT tvrdí, že novičok uniká ze zemanových baterií, konkrétně z jejich nestabilního polymerního separátoru.

Situaci nadále sledujeme.

Prožijte neopakovatelné zážitky s cestovní kanceláří AH Tour. Nyní Last Minute pobyt v Dachau bez polopenze až 3 děti zdarma!
Vy to ještě nevíte? U nás na Šlevomatu mají šlevy! A jaké to šlevy jšou? Tak tšeba cena masa. Maso. Maso, červeňoučké mašíčko: Nyní v akci ždechlé vodňanšké kuže zdarma a ještě vám k tomu přibalíme nohu koníka.
Jiří DRAHOŠ 2018 - Vyzrálý jako syreček. Věrný rodině i slasti !
Baví vás práce s lidmi? Pojďte je spalovat! Krematorium Hrbatův Kostelec hledá nové tváře.
Stolní voda Aquila Aquaurinea. Jedinečná kyselka s opravdu přirozeným pH.
Potato Club 21 - galerie i sklep v jednom