HRBATŮV KOSTELEC

... všechny odstíny moči

Odběr RSS novinek

 Zeman bude útočit pyjem, před moderátorkou bude onanovat, vidí finální debatu politologové 

  Standa Skandál, 24.01.2018

Zeman bude útočit pyjem, před moderátorkou bude onanovat, vidí finální debatu politologové

Čtvrteční debetu prezidentských kakandidátů Zombie Miloše Zemana a Jiřího Dobeše v České televizi by podle politologů Milana Zhnoje z Filozofické fakulty UK a Ladislava Smrklase z ČERVO Institutu.

Milan Zhnoj: Myslím, že televize se z toho pokusila udělat takové show, tak trochu hovnivé. Měla tam fanoušky, kteří dost radikálně srali i na kandidáty, dokonce bych řekl hodně nevhodně a někdy to vypadalo spíše jako průjem. Myslím, že atmosféra trochu fekální byla vhodná pro prezidentské lóže.Ladislav Smrklas: Působila na mě poměrně dost negativně a dost jednostranně. Celé to bylo o hovně, mám ten dojem. Myslím si, že byla vedena moderátorsky velice špatně, moderátor se nemohl vysrat, aby na palbu řádně odpověděl.

Po debatě se všichni jedomyslně posrali.

Nové byty na Vinohradech ihned k vystěhování! Pojďte si zařvat na lidi!
Pohřební hlídka v akci - iZombie párty v ostravském krematoriu již tuto sobotu! Sexy go-go zombies, upíři, soutěže i další překvapení! Vstup zdarma a pokud tě přivezou v urně, dostaneš náhrobek!
CERN. Centrum Vědecké zašívárny na doživotí. Přidejte se k nám a máte jistý flek.
Prožijte neopakovatelné zážitky s cestovní kanceláří AH Tour. Nyní Last Minute pobyt v Dachau bez polopenze až 3 děti zdarma!
EzoBio s.r.o. Odstraníme vaše ego nebo co chcete.
Čalouník po rekvalifikaci nabízí zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.