HRBATŮV KOSTELEC

... pro celičký hnědý den

Odběr RSS novinek

 Zhnilé ostatky Milouše Zemana i jeho simulakra sešrotovali 

  Standa Skandál, 23.01.2018

Zhnilé ostatky Milouše Zemena i jeho simulakra sešrotovali

Zombie Miloš Zeman je dnešním dnem pouhou historií. Tento Vrchní Hradní Psychopat byl sešrotován.

Ostatky Jeho Opilosti včetně všech simulaker "ZMZ", která vystupovala v médiích v pátek 19.1 čekalo poslední vystoupení. Do DVTV už se nemohlo ani jedno simulakrum dostavit, jelikož je všechny sešrotovali a tak zůstala řada otázek stále nezodpovězená.

Miloš Zeman se tak stal pouhou historií po kterém nezbude lautr vůbec nic (krom záznamu, který bude také vymazán a z videí vyretušován na poslední fázi: zelenou kaši z hrudkami).

Vláda se usnesla, že psychopatům pomínky stavět rozhodně nebudeme. V šetření je i pseudopseudopremiér in memoriam, který svým notorickým lhaním a arogancí začíná naplňovat pomalu a jistě body psychopathy checklist.

Teplotechna. První česká továrna na teplou vodu. Již od roku 1933.
Moje PSYCHOPATIE, časopis, který vidí pod povrch
Čalouník po rekvalifikaci nabízí zhotovení a aplikaci prsních implantátů. Používám výhradně přírodní materiály na bázi dřeva (piliny) a nebo co si přinesete (strčím vám tam cokoli). Dále nabízím vestavěný nábytek. Volejte non-stop 800123456.
Nové BLIO od Danone. Chutná tam i zpět.
Přijďte se k nám zamyslet. Sledujeme za vás nejnovější trendy v uvažování. Studio zdravého myšlení, Nezamyslova 15, Hrbatův Kostelec