HRBATŮV KOSTELEC

... všechny odstíny moči

Odběr RSS novinek

 Zhnilé ostatky Milouše Zemana i jeho simulakra sešrotovali 

  Standa Skandál, 23.01.2018

Zhnilé ostatky Milouše Zemena i jeho simulakra sešrotovali

Zombie Miloš Zeman je dnešním dnem pouhou historií. Tento Vrchní Hradní Psychopat byl sešrotován.

Ostatky Jeho Opilosti včetně všech simulaker "ZMZ", která vystupovala v médiích v pátek 19.1 čekalo poslední vystoupení. Do DVTV už se nemohlo ani jedno simulakrum dostavit, jelikož je všechny sešrotovali a tak zůstala řada otázek stále nezodpovězená.

Miloš Zeman se tak stal pouhou historií po kterém nezbude lautr vůbec nic (krom záznamu, který bude také vymazán a z videí vyretušován na poslední fázi: zelenou kaši z hrudkami).

Vláda se usnesla, že psychopatům pomínky stavět rozhodně nebudeme. V šetření je i pseudopseudopremiér in memoriam, který svým notorickým lhaním a arogancí začíná naplňovat pomalu a jistě body psychopathy checklist.

Baví vás práce s lidmi? Pojďte je spalovat! Krematorium Hrbatův Kostelec hledá nové tváře.
Konec světa 2.0 přichází. Tentokrát žádné demo! Staň se členem Církve snědků Jehounových a zachraň sebe i svého pejska! Pospěš si, už se to hroutí!
Akce XINDL: Výběrový džem Bosých karamelitánů ve Slaném nálevu. 200g za 22 Kč !
Traumaplán do každé rodiny! Svezte se rychle a snadno na neštěstí druhých! Již od 49 999,-
Pračka na peníze se sušičkou RITTIG Lavamat DP s pojistným plněním shora. Vypere až osm míčů na jedno praní. Nyní Ariel 2l "lobbík" jako dárek: jen za dva litry tolik muziky!
Hrbatovsko: rekreační úhelný areál Šachty. Lignit, hnědé a černé uhlí, lanové dráhy, zdviže a zbíječky. Celoročně otevřeno. Přijedte si na prázdniny zarubat!