HRBATŮV KOSTELEC

... pro celičký hnědý den

Odběr RSS novinek

 Film Nuda v Brně se dočkal druhého pokračování 

  Alexandr Kosodřev, 20.08.2016

Film Nuda v Brně se dočkal druhého dílu

Druhý díl filmu Nuda v Brně byl natočen v Praze. Podle prvních kritik předčí všechna očekávání. Režisér Vít Klusák pojal film jako dvou a půl hodinový dokument, sledující jednu stěnu v pražských Dejvicích.

Václav Klaus mladší na hovinky.cz se o filmu rozepsal ve svém blogu:

"Je to téměř k uzoufání. Dvě a půl hodiny sledujete absolutní nic. Nic. Nic, do něhož se tu a tam jako by mihnou stíny na té stěně. Ale nevíte, jestli se vám to jenom zdá nebo to tam opravdu je. Měl jsem pocit, že to prostě nevydržím. Troufám si tvrdit, že ten film dostane cenu za nejlepší kameru v Cannes - jak jinak, když opravdu kvalitní filmy zůstávají s opovržením odvrhnuty.

Nuda v Praze je film, který je naopak natočen na míru současnému západnímu pokleslému vkusu. Za celým Klusákovým projektem stojí celosvětové spiknutí homosexuálů, kteří to zkoušejí všemožnými způsoby, ale je to přitom tak průhledné, že to muselo dojít každému myslícímu divákovi při sledování té stěny.

Ten film, to je koncentrované zlo v nejohavnější podobě, jenž má za cíl rozvrátit všechny naše tradice. Osobně bych filmy tohoto typu zakázal, nebot jejich výsledkem jsou rozpadlá manželství a tisíce nevinných obětí. Jenže umíte si představit, co by se stalo? Ty zástupy sluníčkářů, kteří by začali unisono pět ty svoje lidskoprávní lži? Satan nás zastrašuje všude. My se ale nedáme. Až mě zvolíte prezidentem, tak se Satanem skončíme jednou pro vždy. Bůh je veliký! Amen."

K dvou a půl hodinovému dokumentu jedné dejvické stěny se dále vyjádřil pouze kritik Jiří X. Měnesed, kterému film nesed.

Vaporex 100mg v prudce hořlavých tabletách. Lék proti všem. Před upotřebením se poraďte se svým svědomím.
Berle, dlaha a set 200 tablet. Jedinečná sedací souprava do MHD. Dále průkazky ZTP již od 9999 Kč! Vše k dostání i bez stání.
Prodlužte si cestu do hrobu. Chraňte si své zdraví!
Uznemuzu.cz Taky už nemůžete?
Zbavte se kašle efektivně a ihned: vykašlejte se na to!
Prodlužte si cestu do hrobu. Chraňte si své zdraví!